Çamaşır Makinenize Islak Mendil Koyun, Ne Oluyor Kendiniz Görün

Günümüzde çamaşır yıkamak çok basit bir şeydir değil mi? Kirli kıyafetlerinizi makineye atarsınız, ve kısa bir süre sonra temiz olarak geri alırsınız, değil mi? ama bu süreci çok daha verimli ve keyifli yapabilecek tüyolar olduğunu biliyor muydunuz? Mesela, kıyafetlerinizi makineye atmadan önce içine birkaç tane ıslak mendil atın!

ÖYle özel bir şeyden bahsetmiyorum bu arada… Herhangi bir süpermarkette bulabileceğiniz ıslak mendillerden bahsediyorum! Bunlardan birkaç tane alın ve çamaşırlarınızı makineye öyle koyun. Bu sayede sonuçlardan çok daha fazla memnun kalacaksınız!

#yaşamtüyoları #çamaşıryıkamak #olumlubak

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:
Olumlu bak kanalına abone olmak için:
5 Dakikada Hallet Kizlar:
GERÇEK HİKAYELER:

Müzik, Epidemic Sound:

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

Subscribe to Channel:

This video by OLUMLU BAK was seen 565047 and preferred: 5729 occasions

If you want this video, please support their channel by liking and subscribing.

Subscribe Here

47 thoughts on “Çamaşır Makinenize Islak Mendil Koyun, Ne Oluyor Kendiniz Görün”

 1. Merhaba,ben renkli çamaşırları ararken bazısı soluyor ve diğerlerini boyuyor,boyanan çamaşır yeni olunca bu duruma üzülüyorum tabiki.Benim öğrenmek istediğim; çamaşırlar birbirini boyamasın diye bir çmzümünüz var mı? hazır çamaşır yıkama mendilleri dışında

 2. Ben sirke kullandım bin pişmanım çamaşırlar da tuaf koku kaldı defalarca yıkadım ve o kötü koku gitmiyor ben tavsiye etmiyorum…
  Devamlı toplar ile yıkarım gerisini bilmiyorum…
  Islak mendil konusu bilmiyorum ama renkler karışmasın diye özel mendiler var kullanıyorum gerçekten oluyor ama yinede dikkat ediniz.. Kılları topladını görmedim….

 3. Giysilerimizde kıl varmış, tüy varmış. Hayat bu saçma sapan detayları düşünecek kadar uzun değil. Ertesi gün bir bakmışsınız o tüylerden arındırdığınız giysilerinizi üzerinizden bir morgta çıkartıvermişler.

 4. Kıl tüy için yıkama topları var,evde kedisi köpeği olanlar için ideal, marketlerde satılıyor,10-15 tl, 1 pakette 6 top var, dışı cırtcırt diye bildiğimiz malzeme ile kaplı,içi kafes gibi su tutmaz şekilde ,pinpon topu büyüklüğünde toplar,çamaşırlarla birlikte makineye 3-4 tanesini atıyorsunuz bütün kıl,saç,tüyler ,ipler vs o toplara dolanıyor, giysilere de zarar vermiyor,4-5 senedir kullanıyorum,sadece çamaşırları asarken aralara sıkışıp gözden kaçıp aşağıya yada yere düşebiliyorlar ona dikkat etmek lazım,sonsuz kullanabilirsiniz,ıslak mendil atmak makinenin tıkanmasına sebep olur.

 5. Krem ya da beyaz perdelerinizi yıkarken makinanın çamaşır koyma haznesine bulaşık tableti atarak yıkadığınızda perdeleriniz daha iyi temizleniyor. Bu arada kanalıma abone olabilirsiniz. İyi günler.

 6. Merhaba hayirli ramazanlar arkadaslar rabbim tuttugumuz oruclari kabul etsin insallh ❤ sizden bir ricam olacak youtube kanali actim desteğe ihtiyacım var yardimci olursaniz cok sevinirim💐💐💐

 7. Arkadaşlar ıslak mendil işe yararsa eğer , makina da onu tutmasını istemiyorsanız. Islak mendili bir çengelli iğneyle herhangi bir kıyafete tutturun böylece hiç bir yere kaçmaz. Yani denemekte fayda var derim 🤔

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *